Piękna i zdrowa opalenizna to coś, o czym marzy wiele osób. Jednocześnie od lat coraz więcej jest doniesień na temat szkodliwego działania słońca. Czy można to jakoś połączyć? Odpowiedzią na te potrzeby jest opalanie natryskowe.

Zabieg jest krótki, daje natychmiastowy efekt zdrowej opalenizny, który utrzymuje się od 7 do 14 dni.

W zależności od typu skóry dobiera się inny kosmetyk, więc kolor skóry będzie wyglądać naturalnie.

Dziś wiemy, że osiągnięcie efektu widocznej opalenizny w sposób tradycyjny na słońcu lub w solarium nie tylko wymaga więcej cierpliwości, ale oznacza także poważne zagrożenie dla zdrowia i wyglądu naszej skóry. Każdorazowa ekspozycja na słońce powoduje przyspieszone starzenie się skóry, może powodować podrażnienia, alergie, nieestetyczne przebarwienia oraz poważne nowotwory. W przeciwieństwie do zwykłego wystawiania ciała na słońce lub chodzenia na solarium, opalanie natryskowe jest w pełni bezpieczne, nie ma ryzyka oparzeń, a na efekt nie trzeba czekać.


Opalanie Natryskowe – Jak wygląda zabieg?

Zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut.


Zalecenia przed i po zabiegu:

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań.

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.